0312 818 61 61
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şantiye Konteynerlerimiz

04 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Şantiye Konteynerlerimiz

Şantiye Konteynerlerimiz

Sönmez Konteyner & Prefabrik’in Ar-Ge’sinde geliştirilen yeni nesil sandwich panel konteyner bir çok yönden benzerlerinden üstün özelliklere sahip. Kalınlığı 60 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyonludur. Duvar panellerinde klasik lambiri sisteminin ötesinde tamamen sandwich açık oturum kullanılmaktadır. Tüm birleşenleri demonte vidalı kapaklı teknoloji ile üretilmektedir. Projeniz sona erdiğinde dilediğiniz mekanlara başka projenizin olduğu mekana sökülerek kolayca taşınabilme ve ürünlerin geri alma imkanı sunuyoruz.

Zorlu şantiye ortamlarında zinde çalışma ve istirihat mekanları oluşturan Sönmez Konteyner & Prefabrik’in yeni nesil konteyneri ergonomik tasarımlarda planlarda üretilmekte olup elektrik ve su döşemı, kapı ve pencereleri, kalite belgeli malzeme kullanımı, istenilen renk ve kalitesiyle konfor sunuyor.

İç bölmeleri ile yatakhane, yemekhane, çalışma ofisi, wc duş ünitesi benzer biçimde bir çok unsur alan kişi gereksinimlerine göre kişiye özel projelerimiz hazırlanmış ergonomik tasarımlara yansıtılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?