0312 818 61 61
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Polyester Kabin 150 x 215

06 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Polyester Kabin 150 x 215

Polyester Kabin 150 x 215

Modüler güvenlik kabinlerinde kalite standartını yükselttik

Modüler kabinlerde Türkiye lideri Sönmez Konteyner & Prefabrik, gerçekleştirdiği yatırımlarla modüler güvenlik ve yaşam kabinlerinde üretim kalitesini maximum seviyeye çıkarttı. Sönmez Konteyner & Prefabrik 150×150 cm ölçüden 270×750 cm ölçülerine kadar geniş yelpazede standart kabin üretimi gerçekleştirmektedir. Bu ölçülerin üzerindeki üretimlerimizi Geniş Kabinler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sönmez Konteyner & Prefabrik standart yaşam kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar. Sönmez Konteyner & Prefabrik kabinler iyi izole edilmiş olup sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. Sönmez Konteyner & Prefabrik kabin özel boyama sistemiyle koku yapmaz. Sönmez Konteyner & Prefabrik kabinlerin üretimi yüksek teknoloji ile donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır.
Sönmez Konteyner & Prefabrik standart yaşam kabinlerini güvenlik kabini, danışma kabini, büfe kabini, billet satış – ticket kabini, ofis kabini, wc – duş kabini gibi çok farklı ihtiyaçlar için güvenle kullanabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?