0312 818 61 61
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Polyester Kabinler ve Güvenlik Kulübeleri

04 Ekim 2018
2 kez görüntülendi
Polyester Kabinler ve Güvenlik Kulübeleri

Polyester Kabinler ve Güvenlik Kulübeleri

Her yerde avantajlı olarak kullanabileceğiniz standart ve hususi şartı kabin modellerimiz,siz değerli ziyaretçilerimizin isteklerine ve projelere gore çeşitlene bilmektedir. Kaliteli ses geçirmez yapıların yanı sıra ısı geçirmez veya düzgüsel yapılar ile siz müşterilerimizin kalitemiz ile her daim yanında oluruz. Çürümez, kolay temizlenir dış yüzeyleri ile koromozif şartlara uygun üretilmiştir.

Ek olarak kabin içerisine elektrik tesisatı döşemek için uygun imkânlar sağlanmaktadır. Yapı konulduğu yere sabitlenir ve böylece rüzgâr veya zelzele şeklinde etkenlerden korunması olağandır. İç yüzey paneller temizlenebilir paneller olduğundan çok faza uğraş gerektirmemektedir.

Her sipariş hepimiz için birer projedir. Bu kapsamda tam olarak ne istediğinizi net ifade etmeli ve mühendislerimizin size sunduğu raporu incelemelisiniz. Arkasından biz imalata geçer ve kabin hazırlıklarına adım atarız. Bittikten derhal sonrasında kurulum ve teslimatı tamamen bize ilişkin olup, Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?